تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ

مشاهده
ارتقاء سیستم

ارتقاء سیستم

مشاهده
خرید قطعات کامپیوتر

خرید قطعات کامپیوتر

مشاهده
پشتیبانی و سرویس

پشتیبانی و سرویس

مشاهده
تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر

مشاهده
تعمیر مادر برد

تعمیر مادر برد

مشاهده
تعمیر پاور کامپیوتر

تعمیر پاور کامپیوتر

مشاهده
نصب نرم افزار در محل

نصب نرم افزار در محل

مشاهده

پشتیبانی و تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در محل

رافیکس سفارش تعمیرات و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را از طریق سایت،اپلیکیشن و یا تلفنی مرتفع می‌سازد.

خدمات رافیکس درزمینه پشتیبانی و تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر در محل
تعمیر لپ تاپ در محل
تعمیرات نوت بوک و تبلت و all in one
فروش انواع قطعات کامپیوتر و نصب در محل
قرارداد پشتیبانی
تجهیز و ارتقاء

خدمات رافیکس در زمینه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر در محل

هرگونه مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری مانند روشن نشدن سیستم، ریست شدن سیستم، عدم شناسایی device، بالا نیامدن ویندوز، هنگ کردن سیستم، عدم اتصال به شبکه یا WIFI و... مواردی است که شما با انتخاب مشکلات خود می‌توانید از حدود قیمت  آن مطلع شوید.

ارتقا سیستم

شما با کلیک روی گزینه ارتقاء سیستم و سپس ثبت سفارش خود می‌توانید گزینه هایی مانند بازدید و مشاوره، اضافه کردن RAM، ارتقاء VGA، ارتقاء CPU، تعویض هارد و سایر خدمات دیگر را در این زمینه انتخاب نمایید و از قیمت حدودی این خدمات در محل باخبر شوید.

خرید قطعات کامپیوتر

شما بعد از ثبت سفارش در این قسمت می‌توانید قطعاتی مانند هارد، کیبورد، مانیتور، بورد، اسپیکر و ... پس از مطلع شدن از قیمت حدودی این قطعات  خرید نمایید و با حضور کارشناسان ما در محل قطعات را دریافت و در صورت لزوم نصب نمایند. 

تعمیر هارد لپ تاپ یا کامپیوتر

تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر شما ممکن است پیچیده باشد. برای تعمیر هارد ممکن است نشانه‌های مختلفی را مشاهده نمایید که با ثبت سفارش و انتخاب این گزینه‌ها به کارشناسان ما در جهت ارائه خدمات دقیق‌تر کمک میکنید. ازجمله نشانه‌های نیاز به تعمیر یا تعویض هارد می‌توان به کند شدن لپ تاپ، فریز شدن یا هنگ کردن‌های پی‌درپی، یا انباشته شدن بد سکتورها یا صداهای عجیب در هارد سیستم شما خلاصه شوند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ یا کامپیوتر

مادربرد قطعه اصلی کامپیوتر است. در صورتی که سیستم شما روشن نشد و یا چراغ کامپیوتر شما روشن شد یا فن کار کرد اما صفحه نمایش چیزی را نشان نداد در این صورت شما می توانید سفارش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر خود را در قسمت تعمیر مادربرد ثبت نمایید بعد از ثبت سفارش از قیمت‌ها مطلع می شود و با انتخاب یکی از قیمت ها کارشناسان ما در محل شما حضور می یابند.

تعمیر پاور لپ تاپ یا کامپیوتر

 از نشانه‌هایی که پاور لپ تاپ و کامپیوتر شما نیاز به تعمیر پیدا میکند می‌توان به بالا رفتن دمای سی پی یو و کند شدن سیستم یا ریست شدن ناگهانی کامپیوتر، عدم شناسایی دستگاه‌هایی که با کابل USB به سیستم وصل می‌شوند مثل موس و کیبورد، کند شدن عملکرد کیبورد کامپیوتر در هنگام تایپ، به‌گونه‌ای که بعد از فشار دادن کلیدها، نتیجه با تأخیر تایپ شود ، خراب شدن کیبورد و عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر، روشن نشدن کامپیوتر و یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم، تغییر صدای فن‌های سی پی یو و کارت گرافیک ، تغییر ظاهری اجزای داخلی پاور اشاره کرد. در صورت مشاهده هر یک از این عیوب بعد از انتخاب گروه تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر زیرگروه تعمیر پاور را انتخاب نمایید.

پشتیبانی و سرویس

کامپیوتر و لپ تاپ مانند سایر تجهیزات الکترونیکی نیاز به پشتیبانی و سرویس دارند. در این سرویس‌ها مشکلات کند شدن سیستم و سایر عیوب را مرتفع می‌سازیم که حاصل آن صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شما است.

نصب انواع نرم ‌افزار

برخی از نرم ‌افزارها مانند 3D max, photoshop, crm, 3 و سیستم عامل‌ها علاوه بر نرم افزار به تخصص نیاز دارد که کارشناسان متخصص پس از حضور در محل شما همراه با پک نرم افزاری خود این خدمات را انجام می‌دهند.