خدمات ما گارانتی هم دارد.

در کمترین زمان به راحتی ثبت سفارش کنید.

ثبت سفارش

فهرست خدمات

 • قطعی تصاویر

  ۰۰۱
 • مشکل دید در شب

  ۰۰۲
 • عدم ضبط تصاویر روی هارد

  ۰۰
 • تصاویر ناقص یا بدون صدا

  ۰۰
 • انتقال تصویر

  ۰۰۳
 • قطعی DVR

  ۰۰۴
 • عدم وجود تصویر از خروجی HDMI دستگاه DVR (فقط خروجی VGA تصویر دارد ) و بالعکس

  ۰۰
 • مشکل در Playback کردن تصاویر ضبط شده دستگاه DVR

  ۰۰
 • شنیده شدن بوق تصویر از دستگاه DVR ولی عدم وجود تصویر

  ۰۰
هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.

عیب یابی دوربین مداربسته

سیستم‌های دوربین بسته عموماً هر ۳ ماه یک بار نیاز به بازبینی دارند. با عیب یابی دوربین مداربسته و رفع این عیوب سیستم آماده ضبط تصاویر و محقق ساختن نیازهای کاربر است. شما با یک تماس و یا ثبت سفارش خود در رافیکس می‌توانید از خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته و یا عیب یابی و رفع عیب برخوردار شوید.

خدمات رافیکس

عیب یابی قطع تصاویر دوربین مداربسته

عیب یابی قطعی تصاویر دوربین مداربسته ممکن است به علت عیوب دستگاه DVR وآداپتور (منبع تغذیه) باشد. در صورت نیاز داشتن به هر یک از تجهیزات یا خدمات مربوطه سفارش خود را ثبت نمایید و یا تماس بگیرید.

عیب یابی دوربین مداربسته قطع برق کلی سیستم دوربین مداربسته

ممکن است تصاویر مربوط به برنامه های دستگاه DVR بر روی مانیتور نشان داده شود اما تصاویر دوربین مداربسته نشان داده نشود. یکی از علل آین امر می‌تواند قطع شدن منبع تغذیه (آداپتور) مرکزی دوربین مداربسته باشد. در صورتی که نتیجه تست آداپتور سالم بودن آن را نشان می‌داد و کلیه تصاویر هم قطع بود اشکال درسیم کشی برق داخلی دوربین علت آن است. در برخی موارد ممکن است برنامه سازگار با دستگاه شما نباشد که لازمه آن ارتقا سیستم است. شما می‌توانید جهت هر یک از خدمات زیر با مشاوران یا کارشناسان رافیکس تماس بگیرید.

قطع و وصل شدن تصاویر یک یا چند دوربین مداربسته

برخی مواقع از بین چندین دوربین عیب یابی قطعی دوربین مداربسته اختصاص به یکی از دوربین‌های مداربسته دارد.

عموماً زمانی که یکی از تصاویر قطع می‌شود علت آن می‌تواند عیب در منبع تغذیه دوربین و یا محل متصل شدن فیش آداپتوری یا فیش BNC تصویر باشد؛ که کارشناسان رافیکس با تست کردن هر یک از این موارد می‌توانند به راحتی عیوب را پیدا و رفع کنند.

در صورت سالم بودن موارد بالا قطع تصویر می‌تواند از مشکل داخلی خود دوربین باشد که در این صورت فقط باید توسط کارشناسان ما تعمیر گردد.

عیب یابی عدم ضبط تصاویر دوربین مداربسته بر روی هارد

اگر تصاویر در هارد شما ذخیره نمی‌شوند ممکن است به یکی از علل زیر باشد:

اتصال داخلی هارد با برد قطع و یا هارد دچار مشکل شده

خرابی هارد

عیب یابی دوربین مداربسته – تصویر دوربین مداربسته دارای نویز زیادی است

مهم‌ترین دلیل این که تصاویر دوربین مداربسته دارای نویز بالایی هستند استفاده از BNC های نامرغوب در زمان نصب دوربین مداربسته است. جهت رفع این عیوب می‌توانید با بخش تعمیر و یا رفع عیب دوربین مداربسته رافیکس تماس حاصل فرمائید.

عیب یابی دوربین مداربسته – هنگام بازپخش تصاویر ناقص یا بدون صدا

در برخی از موارد ممکن است هنگام مشاهده تصاویر تصویر ناقص و یا بدون صدا باشد. این اشکال ممکن است به علت این باشد که زمان تنظیم ضبط کیفیت تصاویر خیلی پائین تنظیم شده استعلت دیگر آن می تواند کوچک بودن bit data که تصاویر درهنگام تمام صفحه بودن قطعه قطعه هستند. در بسیاری از موارد ممکن است این مشکل  توسط کاربر قابل رفع باشد. به طور مثال شما برای رفع این مشکل می‌توانید دستگاه را خاموش روشن کنید در صورت درست نشدن تصاویر می‌توانید رفع عیوب را به رافیکس بسپارید.