در کمترین زمان به راحتی ثبت سفارش کنید.

هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.

ثبت سفارش

فهرست خدمات

 • فروش دوربین مداربسته دام

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته بولت

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته C-Mount

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته روز و شب

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته دید در شب (فروسرخ)

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته بی سیم

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته گردان

  ۰۰
 • فروش دوربین مداربسته شبکه ای

  ۰۰
خدمات ما گارانتی هم دارد.

رافیکس ارائه دهنده خدماتی مانند فروش دوربین مداربسته در اصفهان، خدمات نصب دوربین مدار بسته، شبکه، کامپیوتر، مشاوره و پشتیبانی درزمینهٔ موارد ذکر شده با سابقه چندین ساله درزمینهٔ نصب و فروش دوربین مداربسته در اصفهان آماده خدمت‌رسانی به شما است. وب‌سایت رافیکس خدماتی است و صرفاً سایت فروشگاهی نیست. لذا شما می‌توانید جهت خرید یا با ما تماس بگیرید و یا سفارش را ثبت نمایید تا کارشناسان فروش با شما تماس بگیرند.

خدمات رافیکس در حوزه سیستم‌های امنیتی

مشاوره و آموزش همچنین کلیه خدمات دوربین‌های مداربسته صنعتی، خانگی و اداری
ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته
خدمات فروش آنلاین دوربین مداربسته در سایت ناظران هوشمند
فروش تجهیزات جانبی دوربین مداربسته در اصفهان مانند پایه دوربین، کابل وسایر CCTV
مشاوره و اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته
رافیکس همواره در تلاش است در کمترین زمان و با کمترین قیمت خدمات ویژه‌ای را ارائه دهد. امیدواریم مشتری همیشگی رافیکس باشید.

رمز موفقیت رافیکس در حوزه فروش

در اموری مانند فروش دوربین مداربسته یکی از کارهایی که باید انجام دهید عملاً برقراری ارتباط با مشتری و متقاعد کردن آن‌ها برای خرید به شیوه مؤثر است. برای این کار باید شناخت کاملی از مشتری کسب کنیم و از خود این سؤال را بپرسیم که دلیل انتخاب شرکت ما (رافیکس) برای خرید دوربین مداربسته چیست؟ ما برای این سؤالات پاسخ ویژه‌ای داریم.
تکمیل و قطعی ساختن فرایند فروش دوربین مداربسته در اصفهان این معنی را می‌دهد: اطمینان از این موضوع که مشتری در همین لحظه از شما خرید می‌کند و به‌زودی خریدهای بعدی را برای تکمیل سیستم امنیتی از ما انجام خواهد شد.
راهکارهای روانشناسی برای فروش دوربین مداربسته در مجموعه رافیکس
تمامی کارشناسان ما در حکم یک مشاور فعالیت می‌کنند نه در حکم فروشنده دوربین مداربسته این طرز فکر در اذهان خریداران سیستم امنیتی هم به همین شکل جلوه می‌کند. کارشناسان ما به‌صورت هدفمند فعالیت می‌کنند و تفکر استراتژیک دارند.

قوانین ما برای فروش دوربین مداربسته در اصفهان

ما تجهیزات و خدمات را به شکلی ارائه می‌دهیم که دوست داریم به خودمان ارائه دهند؛ و خودمان را وقف ایجاد و حفظ روابط بسیار خوب تجاری با مشتری‌هایی خواهیم کرد که احتمال خواهیم داد در آینده از ما خرید کنند.

ضمانت محصولات

ما برای فروش دوربین مداربسته در اصفهان و همچنین خدمات نصب ضمانت ارائه می‌دهیم. این ضمانت یعنی حسن انتخاب شما در کیفیت. پس نگران نباشید و خرید و خدمات تجهیزات حفاظتی خود را به رافیکس بسپارید.

فعالیت گروه حفاظتی رافیکس در حوزه دوربین مداربسته در اصفهان، فروش دوربین مداربسته به تمام نقاط ایران و همچنین دارای تیم قوی و حرفه‌ای نصب دوربین مداربسته در اصفهان، راه‌اندازی شبکه و سرور، تعمیر تجهیزات کامپیوتری، ups، چاپگرها، شارژ کارتریج و...در اصفهان و به‌زودی در سراسر کشور می باشد.